19.05.2018 Ida-Eesti hooaja avamine

отзывы и комментарии о прошедщих играх
Ответить
Аватара пользователя
Margus
Капитан
Капитан
Сообщения: 1068
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

19.05.2018 Ida-Eesti hooaja avamine

Сообщение Margus » 20 май 2018, 11:46

Hooaja avamine Ida-Eestis endises istanduses.

Palju palju tänu Edwar huvitava mängu eest!!!

Alginfo oli selline:
http://strikeball.ee/viewtopic.php?f=3&p=1342
Seal teisel lehel on ka fotosid.

Fotosid jõudsin vähe teha:
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSg0GuTXv15tC2Z6w3
Oleksin võinud teha pilte ka väga kõrgest ja suurset endisest katlamajast kõrge korstnaga.


ALA:
Ma pole nii suurt küttega istandust, eriti suure katlamajaga, varem näinudki.

Asukoht:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=41fd31 ... 7b8eaf90de

http://kaart.delfi.ee//?bookmark=a986e5 ... c74cd05d2f

Hea suur ala, kus kõik head tingimused ägedaks lahinguks, on palju maju, ehitisi, varjumiseks kraave võsa ja natuke ka metsa.

SISU:
Korraldaja pööras suurt rõhku ausale mängule ja polnud kuulda probleeme. Briifingul visati muhedat nalja ja see võttis mõnusalt pinged maha ja seltskond oli sõbralik.

Viis kamandat said otsida „kristallkuule“, mida väljastasid väiksed aparaadidi umbes iga 20 minu tagant. Need aparaate oli palju ja enamasti asusid need lagedamal alal. Kui aparaat väljastas kuuli, siis kuul kukkus metall topsile (ka albumis aparaat näha), mille heli oli kuulda umbes kuni 50 m kaugusele. Nii, et kui ümbruskonnas varitsuses olime, siis oli kuulda kui oli õige aeg kuulile järgi minna. Aga selle aparaadi ümbruses võis olla veel lisaks neli meeskonda varituses.
Kui oli kogutud sobiv kogus ühe värvilisi kuule, siis sai neid vahetada „raha“ vastu. Selleks tuli leida alal ringi liikuv hr Kokkuostja. Sain ka fotole (albumis) ühe meie tehingu. Saime hea tehingu ja olime sellega päris edukad.

Vahepeal tegutsesime ka suures pikas hoones ja varitsesime teisi.
Kui mängija langes, pidi ta kükitama 2 minutit, et selle aja jooksul sai temalt ära võtta „kristallkuule“. Kuule sai langenult ära võtta ainult kahe lindiga kapten. Huvitav teema oli see hr Kokkuostja, kellega kaubeldi ja sooritati tehinguid.

Väga huvitav stsenaarium, mis andis võimaluse liikuda eri piirkondades otsides „kristallide“ aparaate, kuulates metalli kõlkse ja samal ajal kas ise varitsedes või tähelepanelikult varitsusi uurides.

Tänu meie kamanda heale juhile Segale oli meil põnev ja olime edukad.
Alles viimastel minutitel võttis meid varitsusest maha kohalik kõige osavam kamanda, kellele loovutasime kogu raha, kes võitis ka eelmise aasta selle mängu eelmise osa. Pärast surusime neil kätt ja soovisime õnne.
Palju palju õnne võitjatele!!!
Põnev oli jälgida nende proffesionaalset tegutsemist, ringkaitset hr Kokkuostja ümber ja kiiret lahkumist võssa, nagu päris.
Muide, nad olid end reganud ka 9 juuni võistlusele luuresse. Väga sõbralik ja osav kamanda.

Kell 06 äratus, ligi 4 tundi sõitu edasi tagasi, aga see tasus täiega ära, head elamused heas seltskonnas, 2 korda langesin ja 7 killi, oleks saanud ligi 4 killi veel, aga oli olulisem varitsuset jälgida ja mitte oma asukohta reeta. Mulle väga meeldis.
Nüüd olen osalenud selle sarja kahel mängul, ootan põnevusega järgnevat osa...


Palju tänu kogu sõbralikule seltskonnale!!!

Ответить

Вернуться в «Прошедшие игры/Toimunud ürituste tagasiside»