"NarvaCQB" - Airsoft Arena

места где можно играть и информация о них
Ответить
Аватара пользователя
Sher
Капрал
Капрал
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 05 окт 2019, 17:40
Откуда: Narva
Контактная информация:

"NarvaCQB" - Airsoft Arena

Сообщение Sher » 26 фев 2020, 13:19

NarvaCQB Airsoft Areen
Areeni veebilehekülg - https://www.narvacqb.com/

Objekti kirjeldus
  • Areen asub mahajäetud viimistlusvabriku kolmandal korrusel, kus asuvad mitmed ruumid, nagu näiteks endine söökla, riietusruumid, meistritöötoad, kabinetid, aula ja viimistlusosakond. Praegusel hetkel oleme paljud neist sulenud, jättes ainult kõige vajalikumad ruumid mugavaks meeskondade paigutamiseks ning mängude läbiviimiseks.

    Areenil on :
    - Ida-Pääsukese meeskonna organisaatorite ruum.
    - Suur, üldine riietusruum,mis mahutab kuni 80 inimest, samuti on eraldi riietusruum ka naistele.
    - Pood, kust saab võtta vajalikke asju mängu jaoks ( BB – palle, akusid jne), samuti ka süüa.
    - Suitsuruum
    - Kaks turvatsooni, ehk „surnuaeda“, mis asuvad teineteise vastas, areeni äärtel.
    - Laskeala, pikkusega 36-40 meetrit, koos sihtmärkidega relva töö kontrollimiseks
    - Areen on suurusega 5400m², 156 meetrit pikk ja 40 meetrit lai. See kujutab endast linnakut pika tänavaga, kuhu on paigutatud kümme ruumi.

    Ruume on võimalik aastaringselt kasutada. Seda tänu päevavalgusele ja lampidele, ventilatsioonile ja sanitaartehnilistele mugavustele.

    Areen on maksimaalselt ohutuks tehtud. Kõik ohtlikud tööstuse konstruktsiooni jäänused on eemaldatud ja lävepakud on asendatud kaldteedega. On olemas tuletõrjevarustus ja esmaabikomplekt.
Areeni plaan
  • Areen näeb välja nagu tüüpiline linn, ehk siis peatänav, mille äärtel paiknevad hooned: eluhooned, kohvikud, politseijaoskond jne.

    Areenil saab sõdida nii linna tänavatel kui ka majade sees. Samuti on võimalik ka pimendatud ruumides võidelda taskulampide abiga. Peale majade on linna tänavatel erinevad varjualused ja kaitsetõkked, mis on tehtud rehvidest, kaubaalustest, liivakottidest ja teistest materjalidest.

    Areen on interaktiivne, see tähendab, et mõnede varjualuste asukohad muutuvad, et mänguprotsess oleks huvitavam ja mis paneks meeskondi oma võitlustaktikat muutma.
Areeni areng
  • Kuigi me proovisime maksimaalselt ära kasutada kogu ala mängu jaoks, jäi palju ikkagi kasutamata. Meil on olemas avariitee, mis asub kesktänaval ja mille peale saab ehitada vaatlussilla publiku jaoks. On olemas ruumi uute ehitiste loomiseks ning tänu kõrgetele lagedele on võimalik ka teist korrust mõnedele ehitada. Samuti uuendatakse järkjärgult mõningaid mugavusi areeni külaliste jaoks.
Mängukord
  • INTELARMS poolt välja antud areen ja elektroonika võimaldab palju erinevaid mänge läbi viia, nagu näiteks Deathmatch’i, lipu vallutamist ja selle säilitamist, VIP pääset ja evakuatsiooni, pommi panemise stseene, Epideemia tüüpi mänge jms.
Meie asukoht
  • Areen asub Eesti piirilinnas Narva, aadressil Tehase 6. Seda ala valvatakse ja võõrad sisse tulla ei saa. On olemas suur parkimisala külastajate jaoks. Viie minuti sõidu kaugusel asub suur hüpermarket Maxima XX.
    Piltidel võite leida kaardi koos juhistega .

    Kaart areeni asukohaga(klikitav)
______________________________________


NarvaCQB Airsoft Arena
Сайт арены - https://www.narvacqb.com/glavnaja

Описание объекта
  • Арена разместилась на третьем этаже в бывшей отделочной фабрики, где имеется множество помещений: бывшая столовая, раздевалки, мастерские, кабинеты, актовый зал и сам огромный отделочный цех. В данный момент многие из них мы закрыли, оставив самые необходимые помещения для комфортного размещения команд и проведения игр.

    На арене имеется:
    - организаторская комната, в качестве штаб квартиры команды Ida-Pääsuke
    - большая общая раздевалка способная вместить до ~80 человек, а так же отдельная женская раздевалка
    - магазин, где можно приобрести необходимые вещи для игры (BB's шары, аккумуляторы и т.д.), а так же еду
    - помещение для курящих
    - два оборудованных (диванами/скаймейками, столами, стендами с картой города) "мертвяка", расположенных друг на против друга по краям арены
    - пристрелочная зона длинной 36-40 метров с мишенями для проверки и настройки привода
    - арена, площадью в ~5400 кв. м. , 156 метров в длину и 40 метров в ширину, представляет из себя городскую застройку с прямой улицей через всю площадку, на которой располагаются 10 разноплановых застроек.

    Помещения рассчитаны на круглогодичное использование, имеют естественное освещение благодаря большим окнам и ламп дневного света, хорошо вентилируемое и с необходимыми сантехническими удобствами.

    Арена максимально обезопасена. Удалены все небезопасные остатки производства, пороги заменены на пандусы. Имеется необходимое пожарное оборудование и комплекты первой помощи.

План арены

  • Арена имитирует городскую застройку типичного городка - главная улица и по сторонам от неё разноплановые здания такие как: жилые дома, кафетерии, полицейский участок и тд.
    Бой на арене предполагает собой как сражения на средних дистанциях на улицах городка, так и бои на близких дистанциях внутри домов. Так же имеются несколько полностью затемнённых помещений (со слабой светодиодной подсветкой), где предполагается использования фонариков/пнв.
    Помимо домов, на улицах города имеются разноплановые укрытия и баррикады: из покрышек, паллетов, мешков с песком и другие материалы.
    Арена интерактивная, то есть некоторые укрытия будут менять своё местоположение, насыщая игровой процесс и заставляя команды менять тактику боя.
Развитие арены
  • Хоть мы и постаралась использовать максимально большую часть игровой площади, всё равно неиспользуемого в игровом процессе пространства ещё достаточно много. У нас имеется аварийная дорожка - центральная улица, над которой можно расположить через всю арену зрительский мостик. Есть место для добавление новых построек, а так же высокие потолки позволяют добавить вторые этажи у некоторых зданий. Так же будут появляться и обновляться удобства для посетителей Арены.
Игровые режимы
  • Арена и электроника от INTELARMS позволяет проводить множество разных игр:
    Deathmatch, захват/удержание флага, спасение/ эвакуация VIP`а, сценарии с закладкой бомбы, различные сценарии с элементами отыгрывания ролевой игры по типу «эпидемии» и т.д.

Как добраться
  • Арена расположена в Эстонии, городе Нарва по адресу Tehase 6.
    Территория охраняется и посторонние люди на территорию арены попасть не смогут. На территории арены расположена большая площадка пригодная для парковки, на которую так же имеется доступ только для посетителей арены. В пяти минутах езды находится большой гипермаркет Maxima XX.
    Карту с указанием как добраться сможете найти в фотографиях.

    Карта с отметкой расположения арены (кликабельно)


Map / Карта
A side - 1 Team spawn
B side - 2 Team spawn
Изображение


NB!Тема находится в режиме редактирования и пополняется информацией

NB! Teema on redigeerimisel ja seda täiendatakse informatsiooniga.
Ida-Pääsuke Narva Airsoft Team l NarvaCQB arena

Аватара пользователя
Sher
Капрал
Капрал
Сообщения: 15
Зарегистрирован: 05 окт 2019, 17:40
Откуда: Narva
Контактная информация:

Re: "NarvaCQB" - Airsoft Arena

Сообщение Sher » 25 май 2020, 08:42

Изображение
Ida-Pääsuke Narva Airsoft Team l NarvaCQB arena

Ответить

Вернуться в «Полигоны/Mänguväljakud»