Militaarseikluses 9 ja 17 jaan

отзывы и комментарии о прошедщих играх
Ответить
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Militaarseikluses 9 ja 17 jaan

Сообщение Margus » 10 янв 2016, 15:02

Militaarseikluses uus planeering.

Käisime klubiga eile hilisõhtul Militaarseikluses mängimas ja oh üllatust, seal uus planeering.
Nüüd on seal palju põnevam mängida. Soovitan minna proovima…

Päris kõiki ruume ja kohti ma selle 2 tunnise mänguga ei jõudnudki läbi mängida.
Kahju, et aeg nii ruttu otsa sai.

Esimese mänguga sain sellise adrelaksu, mis pani kere ja käed täiega värisema – selline kogemus mul puudus. Järgnevate mängudega sain end tagasi normaalsesse olekusse.


Minu enamus mänge olid võrdlemisi lühikesed kuna klubikaaslased palju osavamad ja nii ma muudkui langesin esimeste seas. Poja oli vastas meeskonnas seekord. Millegi pärast just pojaga põrkasin enamus kordi kokku. Arvasin, et kui poja näen, siis hea julge talle vastu minna, aga ei, ta on arenenud ja võttis mind küllaga maha. Ei saa noori alahinnata – nad jõuavad kiiresti järgi ja lähevad peagi mööda.

Oli igati lahe klubikas, tänud Marekile Militaarseiklusest ja osalejatele!

Huvitava üllatuse (silikaadi šokolaad) oli saatnud Silikaat (Raku Järve ümbrus) Militaarseiklusesse
https://onedrive.live.com/?cid=A873BD12 ... 09&o=OneUp

Kui nendega kirjavahetuses olen olnud, siis panin alati pealkirjaks mitte airsoft vaid militaarseiklus. Oma kodu aadressi ma ei kirjutanud. Eks siis tore koostööpartner on teinud luuret ja arvanud, et töötan Militaarseikluses, sellepärast sinna saatnud. Aga tore on sellist kingitust saada, tänud ka Militaarseiklusele, et ära ei visanud.

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: Militaarseikluses 9 ja 17 jaan

Сообщение Margus » 19 янв 2016, 22:29

Seekord (17 jaan) saime erineva sisuga mänge proovida nii püstolite kui ka automaatidega (piirang 50 kuuli salves). Osalejaid 7.

Esimesed olid sellised kus kohtunik peitis alale umbes 5 relva (püstolid, automaadid, salved, mõõk). Pimedas ja hiljem hämaras pidid leidma ja tegutsema –igaüks iseseisvalt. See oli võimas.

Peale tavalisi kahe osapoolega lahinguid oli põnev selline kus kaks kaitsesid ala ja ülejäänud 5 puhastasid kogu ala. Kõik said kaitses olla. Põnev oli koos kambaga ruume läbi kammida ja vastast otsida. Kui ise olin kaitses, siis peitsin end pikali maskeeringu võrgu alla. Palju adrenaliinikam on varitsuses oodata kui vastane sinust vaid meetri kauguselt möödub. Sain ühe vastase sõnadega maha, aga siis üks juhuslikult astus minu vastu ja siis mind leiti...
Teisel katsel peitsin püstise võrgu taha ja oli samuti adrekas kui vastane lähedalt mööda läheb.
Seega saab palju erinevaid mänge sellisel huvitaval alal teha.
Sõjakooli kasvandikud on tublisti kasvanud ja osavamaks muutunud. Raske on neile vastu saada.

Tänud kutsumast!

Ответить

Вернуться в «Прошедшие игры/Toimunud ürituste tagasiside»