Kolmapäevak Sõjamäel 22 juuni

отзывы и комментарии о прошедщих играх

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: Kolmapäevak Sõjamäel 22 juuni

Сообщение Margus » 23 июн 2016, 00:29

Palju tänu kõigile osalejaile!!!

Seekord oli soojendusmäng parkla II-kordses majas, aga kuna meid oli nii palju, siis ei hakanud väikest keldrit kasutama. Soojendusmäng kestis umbes 18:10 kuni 18:50, selle ajaga jõudsid ründajad puhastada kuni viimse toani II korrusel.

Kell 19:10 start suuremale mängule kus 14 alustas tagant kummide juurest ja 17 parklast. Kogu ala mängis, ilma eriliste piiranguteta. Eesmärki polnud, tee mis tahad. Meie osapool jagunes eri majadesse ja vastase kiusamine käis kogu alal, täpselt tund aega. Surnualas 1 minut. Telliste tassimist veel ei teinud. Mul kuidagi puudus initsiatiiv selles osas.

Poolte vahetus ja sama:

Kell 20:35 järelejäänud 8 –kesi mängisime 12 vastu kuni 21:35-ni.
Sai luurata ja üllatada ja ka ise olime pojaga mitmeid kordi märklauaks. Poja ütles, et ta pole nii täpiline veel olnudki. Mul vaid nelja (valang käele) täpiga polnud midagi hõisata.

Sain jälle kogeda osava vene mängija täpsust. Huvitav mängija, ta on väga tagasihoidliku olemisega, võtab mu maha ja kohe kiirustab minema, et mitte enda näidata. Väga osav mängija, müts maha sellise ees!!!

Omamoodi oli natuke kurb ka kuna üks hea mängija ja noorte õpetaja läks merele ära ja nüüd ei tea millal teda jälle näeb.

Olen küll seal üksjagu mänginud, aga avastasin uue koha kus saab võrdlemisi lagedalt kraavi mööda võrdlemisi varjatult liikuda. Huvitav üllatustega ala.

Hea oli end enne Jaani tühjaks mängida.

Head Jaani kõigile!!!

Mõned fotod:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12F ... 12FD2ED25F

Ответить

Вернуться в «Прошедшие игры/Toimunud ürituste tagasiside»